Evernote

Evernote 5.2.1.394

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Notatnik doskonały

Evernote to świetne narzędzie pozwalające na zapisywanie informacji. Wszystkich informacji. Idealne dla tych, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych informacji. Po jakimś czasie trudno się bez tego programu obejść. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna wewnętrzna wyszukiwarka
  • Bardzo prosty w obsłudze i estetyczny interfejs
  • Integracja z wbudowanym GPS
  • Dostęp do notatek z iPhone, Mac lub PC

Wady

  • Współpraca z przeglądarką Blackberry spowalnia trochę pracę

Doskonały
9

Evernote to świetne narzędzie pozwalające na zapisywanie informacji. Wszystkich informacji. Idealne dla tych, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych informacji. Po jakimś czasie trudno się bez tego programu obejść.

Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z Blackberry ale również przez Internet w komputerze Mac lub PC. Evernote synchronizuje bowiem nowe notatki z serwerem. Zebrane dane są analizowane i indeksowane. Evernote potrafi odczytać nawet pismo ręczne ze skanów i zdjęć, pozwala też na dodanie własnych opisów, komentarzy i tagów do każdego zapisanego elementu.

Wersja Evernote dla Blackberry wygląda atrakcyjnie i jest prosta w obsłudze. Istnieje nawet możliwość integracji Evernote'a z jeżynkowym GPS'em. Jedyną wadą programu jest korzystanie z wbudowanej przeglądarki Blackberry, która potrafi być dość powolna.

Zmiany

  • Poprawiono tłumaczenie na język polski i japoński.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Blackberry

Więcej