Evernote

Evernote

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Najlepszy notatnik online jaki kiedykolwiek powstał

Evernote to serwis internetowy, pozwalający na zachowywanie informacji, wszystkich informacji. Evernote to świetny notatnik online dla tych, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych danych. Po pewnym czasie trudno się bez niego...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwośc dodawania tekstu, zdjęć, plików audio i PDF
  • Synchronizacja z innymi wersjami Evernote
  • Dostęp do ważnych notatek zawsze i wszędzie
  • Doskonała wyszukiwarka rozpoznająca pismo ręczne oraz napisy w grafikach i skanach dokumentów

Wady

  • Początkowo interfejs jest trudny do ogarnięcia

Niezbędny
10

Evernote to serwis internetowy, pozwalający na zachowywanie informacji, wszystkich informacji. Evernote to świetny notatnik online dla tych, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych danych. Po pewnym czasie trudno się bez niego obejść.

Evernote pozwala zapisać dowolne pliki, notatki, wiadomości, teksty i multimedia. Zebrane dane są analizowane, indeksowane i przechowywane, zarówno na serwerach Evernote jak i na dyskach komputerów i urządzeń mobilnych, na których Evernote jest zainstalowane. Evernote może bowiem pochwalić się wersją na Windows PC, Mac, iPhone, Symbian, BlackBerry i Windows Mobile. A wszystko co zapiszemy przez jedno z tych urządzeń jest potem dostępne jako notatnik online.

Evernote to nie jest tylko proste składowisko notatek. Evernote potrafi odczytać nawet pismo ręczne ze skanów i zdjęć, pozwala też na dodanie własnych opisów, komentarzy i tagów do każdego zapisanego elementu. To właśnie sprawia, że Evernote to tak potężne narzędzie i bardzo zaawansowany notatnik online.

Łatwe zbieranie oraz dostęp do zgromadzonych danych jest ogromną zaletą Evernote - korzystając z niego naprawdę trudno zgubić ważną informację. Evernote integruje się z przeglądarką internetową oraz pocztą e-mail. Jeśli mgliście przypominacie sobie potrzebne wam informacje zapisane kiedyś w jakimś PDF-ie, artykule na stronie internetowej lub infografice, ale nie pamiętacie gdzie to dokładnie jest, to proste wyszukiwanie w Evernote zwróci szybko dokładne wyniki. Wtedy ujawni się potęga Evernote.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Opinie użytkowników o Evernote

×