Evernote

Evernote na Windows Phone

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Najlepszy notatnik jaki kiedykolwiek powstał

Evernote to darmowa aplikacja służąca do robienia notatek i zachowywanie informacji. Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z telefonu z Windows Phone ale również przez Internet w komputerze Mac lub PC. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo prosty w obsłudze interfejs
  • Dostęp do notatek z online, na PC lub Mac
  • Świetna wewnętrzna wyszukiwarka

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Evernote to darmowa aplikacja służąca do robienia notatek i zachowywanie informacji. Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z telefonu z Windows Phone ale również przez Internet w komputerze Mac lub PC.

Evernote synchronizuje nowe notatki z serwerem. Zebrane dane są analizowane i indeksowane. Evernote potrafi odczytać nawet pismo ręczne ze skanów i zdjęć, pozwala też na dodanie własnych opisów, komentarzy i tagów do każdego zapisanego elementu. Wszystkie notatki i zdjęcia dodawane przez telefon z Windows Phone są również geotagowane dla łatwiejszego wyszukiwania według miejsca ich sporządzenia.

Łatwe tworzenie notatek oraz dostęp do zgromadzonych danych na wiele sposobów jest ogromną zaletą Evernote. Korzystając z programu naprawdę trudno zgubić ważną informację dzięki tagom i doskonałej wyszukiwarce. Interfejs Evernote jest prosty i łatwy w obsłudze. Pełny potencjał programu ujawnia się, kiedy korzystamy również z Evernote na Windows i Evernote na Mac.

Evernote to świetne narzędzie dla wszystkich, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych informacji. Po jakimś czasie trudno się bez tego programu obejść.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Windows-phone-7

Więcej