Evernote

Evernote dla Android

Notatnik doskonały dla Android

Evernote na Android to narzędzie pozwalające na robienie notatek i zachowywanie informacji. Wszystkich informacji.Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z komórki ale również przez...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo prosty w obsłudze i estetyczny interfejs
  • Dostęp do notatek z komórki, komputera Mac lub PC
  • Świetna wewnętrzna wyszukiwarka

Wady

  • Nie wszystkie funkcjonalnoości są darmowe

Doskonały
9

Evernote na Android to narzędzie pozwalające na robienie notatek i zachowywanie informacji. Wszystkich informacji.

Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z komórki ale również przez Internet w komputerze Mac lub PC. Evernote synchronizuje bowiem nowe notatki z serwerem. Zebrane dane są analizowane i indeksowane. Evernote potrafi odczytać nawet pismo ręczne ze skanów i zdjęć, pozwala też na dodanie własnych opisów, komentarzy i tagów do każdego zapisanego elementu. Wszystkie notatki i zdjęcia dodawane przez telefon z Androidem są również geotagowane dla łatwiejszego wyszukiwania według miejsca ich wykonania.

Łatwe tworzenie notatek oraz dostęp do zgromadzonych danych na wiele sposobów jest ogromną zaletą Evernote. Korzystając z programu Evernote na Android naprawdę trudno zgubić ważną informację dzięki tagom i doskonałej wyszukiwarce. Interfejs Evernote jest prosty i łatwy w obsłudze. Pełny potencjał programu ujawnia się, kiedy korzystamy również z Evernote na Windows i Evernote na Mac.

Evernote to świetne narzędzie dla wszystkich, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych informacji. Po jakimś czasie trudno się bez tego programu obejść.

Notatki można wprowadzać głosem

Zmiany

  • Notatki można wprowadzać głosem

Najczęściej pobierane Plany i kalendarze na android

Evernote

Download

Evernote 8.6.1

Opinie użytkowników o Evernote

  • według Anonymous

    Przydatny, przejrzysty, użyteczny . Ogromne możliwości, niezwykle przydatne narzędzie, ułatwiające codzienne zmagania z rozrastającym sWięcej

×