Evernote

Evernote dla iPhone

Notatnik doskonały na iPhone i iPad

Evernote to narzędzie pozwalające na robienie notatek i zachowywanie informacji. Wszystkich informacji.Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z iPhone ale również przez Internet w...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo prosty w obsłudze i estetyczny interfejs
  • Dostęp do notatek z iPhone, iPad, Mac lub PC
  • Świetna wewnętrzna wyszukiwarka

Wady

  • Nie wszystkie funkcjonalności są darmowe

Doskonały
9

Evernote to narzędzie pozwalające na robienie notatek i zachowywanie informacji. Wszystkich informacji.

Evernote pozwala tworzyć notatki tekstowe i głosowa lub załączyć zdjęcie. Masz do nich dostęp nie tylko z iPhone ale również przez Internet w komputerze Mac lub PC. Evernote synchronizuje bowiem nowe notatki z serwerem. Zebrane dane są analizowane i indeksowane. Evernote potrafi odczytać nawet pismo ręczne ze skanów i zdjęć, pozwala też na dodanie własnych opisów, komentarzy i tagów do każdego zapisanego elementu. Wszystkie notatki i zdjęcia dodawane przez iPhone są również geotagowane dla łatwiejszego wyszukiwania według miejsca ich sporządzenia.

Łatwe tworzenie notatek oraz dostęp do zgromadzonych danych na wiele sposobów jest ogromną zaletą Evernote. Korzystając z programu naprawdę trudno zgubić ważną informację dzięki tagom i doskonałej wyszukiwarce. Interfejs Evernote jest prosty i łatwy w obsłudze. Pełny potencjał programu ujawnia się, kiedy korzystamy również z Evernote na Windows i Evernote na Mac.

Evernote to świetne narzędzie dla wszystkich, którzy muszą radzić sobie z dużą ilością różnorodnych informacji. Po jakimś czasie trudno się bez tego programu obejść.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na iphone

Evernote

Download

Evernote 8.18

Opinie użytkowników o Evernote

×